×

Search Products

Kurung Glorious - Lemonade Yellow

RM197.00
Product Code: GLORI-LEMONADEYELLOW
In Stock

Available Options


* Size:

Qty: Add to Cart
SAIZ 

S

           M

        L                  XL         
BAHU141515.516

DADA

36384042
PANJANG TANGAN22.5 / 922.5 / 9 23 / 1023 / 10 
PINGGANG BAJU32343638
PUNGGUNG BAJU39414345
LEBAR BAWAH BAJU40424446
LABUH BAJU36.536.537.538.5
PINGGANG KAIN28303234
PUNGGING KAIN38404244
LABUH KAIN41414141


*Ukuran dalam inci

 

 

SAIZ MUKA (diameter)23"
LABUH DEPAN42"
LABUH BELAKANG54"
PANJANG KAIN46"
PINGGANG28"


*Ukuran dalam inci

Detail

Kurung moden yang bergaya sesuai dipakai ke mana sahaja sama ada keluar bersantai bersama keluarga atau rakan, ke tempat kerja atau majlis rasmi mahu pun tidak rasmi.

Material

Satin Matte

Measurement

  1. Saiz dalam inci
  2. Sila ambil perhatian, perubahan + - 1 inci mungkin berlaku (nature manufacturing)
  3. Warna mungkin sedikit berbeza dari warna sebenar kerana efek pencahayaan, kamera, skrin komputer dan telefon

SELECT SIZE

ADD TO CART