×

Search Products

Kurung Glorious - Thistle Purple

RM197.00
Product Code: GLORI-THISTLEPURPLE
In Stock

Available Options


* Size:

Qty: Add to Cart
SAIZ 

S

           M

        L                  XL         
BAHU141515.516

DADA

36384042
PANJANG TANGAN22.5 / 922.5 / 9 23 / 1023 / 10 
PINGGANG BAJU32343638
PUNGGUNG BAJU39414345
LEBAR BAWAH BAJU40424446
LABUH BAJU36.536.537.538.5
PINGGANG KAIN28303234
PUNGGING KAIN38404244
LABUH KAIN41414141


*Ukuran dalam inci

 

 

We offer domestic and international delivery services. Our delivery is a next day delivery service and makes delivery on Monday – Friday, exclude local public holidays.

​All orders will be process within 3-7 working days. Tracking number will be provided through email once we shipped out your order.

Detail

Kurung moden yang bergaya sesuai dipakai ke mana sahaja sama ada keluar bersantai bersama keluarga atau rakan, ke tempat kerja atau majlis rasmi mahu pun tidak rasmi.

Material

Satin Matte

Measurement

  1. Saiz dalam inci
  2. Sila ambil perhatian, perubahan + - 1 inci mungkin berlaku (nature manufacturing)
  3. Warna mungkin sedikit berbeza dari warna sebenar kerana efek pencahayaan, kamera, skrin komputer dan telefon

SELECT SIZE

ADD TO CART